0
(0)

Nawet przy ograniczonym budżecie możesz stworzyć dom, który wygląda prosto jak z luksusowego magazynu. Oto ciekawe wskazówki dotyczące dekoracji i pomysły na aranżację wnętrz, które dodadzą stylu Twojemu domowi.

Ekskluzywne wnętrze

 1. Wyeksponuj to, co już masz
  Zwróć uwagę na istniejące w domu elementy, które możesz wyróżnić. Na uwagę zasługują detale architektoniczne, takie jak listwy, drewniane belki, drewniane podłogi, wbudowane półki na książki i mozaiki. Te szczegóły nie tylko wyglądają na drogie; są drogie. Spraw, aby były one tak widoczne, jak to możliwe – utrzymuj je w czystości i bez bałaganu, spraw, by stanowiły centralny punkt pokoju.
 2. Zaszalej z farbą
  Farba jest wyjątkowo niedroga, a naprawdę znacząco wpływa na wygląd wnętrza. Niezależnie od tego, czy chcesz stonować kolor, czy dodać odważny kolor, aby ożywić przestrzeń, kolor doskonale nadaje się do zmiany ogólnego charakteru pokoju.
 3. Postaw na eleganckie ręczniki
  Czas pozbyć się obskurnych starych ręczników kąpielowych – pożółkła biel i wybielone kolory sprawiają, że Twoja przestrzeń wygląda na brudną i tanią. Dumnie pokazuj białe, puszyste ręczniki, takie jak w eleganckim hotelu lub Spa, to natychmiast wzbudzi w Twoich gościach poczucie luksusu.
 4. Wymień poduszki
  Prostym pomysłem na ulepszenie wyglądu salonu jest wymiana poduszek. Poduszki do rzucania to łatwy sposób na wyposażenie i rozjaśnienie pokoju, niezależnie od tego, czy je kupisz, czy zrobisz sam. Mieszaj, dopasowuj, eksperymentuj z kolorami i materiałami. Ale uważaj, by nie przesadzić z ilością. Możesz nawet zmieniać poduszki, aby pokrywały się z porami roku. Na wiosnę możesz wymienić przytulne aksamitne poduszki na jaśniejsze faktury, takie jak bawełna.
 5. Zapełnij ściany sztuką
  Innym łatwym i niedrogim pomysłem na wystrój domu w salonie i sypialni jest zawieszenie unikatowych dzieł sztuki na ścianach. Od zdjęć rodzinnych po twoją własną twórczość, oprawione prace mogą sprawić, że dom będzie wyglądał ekskluzywnie.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.